www.Cancer.ic.ck.ua
Кращий гуманітарний проект

за підсумками 4-го Міжнародного форуму "HI-TECH 2003"

(докладніше).

Пошук по сайту. Додому.Структура сайта.E-mail

Рак...Життя триває!

 

Просто й дохідливо про те,
що дійсно треба знати про рак:
 

  Вступ. Мета і задачі сайту.

  Загальні відомості про онкологічні захворювання.

  Причини виникнення й способи профілактики.

  Прояви, діагностика й лікування різних форм рака.

  Нові, перспективні методи діагностики й лікування.

  "Ви скажіть, де лікарня. Я туди піду лікуватися..."

  Догляд за хворими на онкозахворювання.

  Як зробити життя хворого на рак повноцінним.

  Листи хворих, їхніх родичів та знайомих.

  Ресурси інтернет з онкології, що рекомендуються.

  Новини сайту. Останні опубліковані статті.

  Докладніше про нас і наші послуги.

  Структура сайту.

 

Наші партнери:

Инфоком, Черкассы

Украинский медицинский каталог.

 

Розділ Змінити мову перегляду на РОСІЙСЬКУ  

Листи хворих, їхніх родичів і знайомих

"Дорослі дуже люблять цифри", - помітив якось Антуан де Сент-Екзюпері. І цифри статистики найбільш повно демонструють дорослій людині такі прописні істини онкології як:

- здоровий спосіб життя й відмова від шкідливих звичок - основа профілактики будь-яких захворювань;

- раннє звернення й лікування дає найкращі результати в лікуванні рака;

- онкологічні захворювання виліковні (нехай і не завжди) навіть у занедбаних стадіях;

- строге дотримання рекомендацій онколога, систематичні огляди - краща профілактика рецидивів злоякісних пухлин;Пишіть нам. Ваш досвід, ваші знання і враження можуть бути багатьом корисні й повчальні.

- лікуватися потрібно тільки в онкологів. Слідування "народним" та неперевіреним "альтернативним" методам НЕМИНУЧЕ веде до занедбаності хвороби;

- підтримка, добре відношення навколишніх, їхня допомога значно полегшують стан хворого;

- можна жити повноцінним життям і почувати себе щасливим при будь-якій формі й стадії хвороби.

 

Але всі ми небагато діти. Приклади з життя, доброзичлива бесіда, підтримка людей, які вже зіткнулися з подібною проблемою, часто знаходять більш короткий шлях до нашого розуму й серця.

Пишіть нам, поділіться своїми досвідом і знаннями, підтримайте людей у важкий для них період. Ваші листи обов'язково комусь допоможуть.

Пишіть нам, якщо у Вас проблеми, які Ви не можете вирішити. Якщо проблема, із якою Ви зіткнулися типова і заслуговує на увагу, ми опублікуємо матеріали на цю тему або коментарі фахівців. Але майте на увазі, що сайт не розрахований на консультативну допомогу з питань онкології і відповіді на всі листи ми дати не можемо.

Публікуємо листи:

 

15.09.2003р. "…Головне - не втратити час" (лист хворої на гранулематоз).

"…Так що моя порада усім: хочете жити - послухайте лікарів-професіоналів і головне - самі стежите за своїм здоров'ям,  не втрачайте час. А звинувачувати лікарів у всіх ваших лихах не можна, вони не винні, що хвороба вибрала саме Вас..."

Докладніше

 

29.07.2003р. "...Дозволу Мінздраву ми ... не одержали..."

"Шановний Сергій Бондарев! На Вашу статтю "Вакцина від рака". Повідомляю наступне. Проведення вакцинації можливе! (Див. вкладення). Необхідно організувати групу бажаючих це зробити. Для прийому заявок по Москві і М. області готовий надати свою Е-адресу ... ."

Докладніше

 

14.04.2003р. "...Як же боляче ранить ваша брехня..."

"...Знаю заздалегідь, що мій лист не опублікують. По-справжньому шкода людей, що ніколи не зможуть виборсатися через вас - чуйних, кваліфікованих і чорт знає ще яких фахівців.... Ви ж самі усе знаєте - "ЛІКАРІ" - ваше наплювацьке відношення до кожного з нас у наявності..."

Докладніше

 

02.04.2003р. "...Після операції у мене пропав голос..."

"...Після видалення кісти в правий щитовидці в січні 2003 р. у мене пропав голос... Чи можна відновити голос, яким чином? Якщо ні, то я втрачаю у зв'язку з відсутністю голосу кваліфікацію, не зможу читати лекції. Чи передбачена компенсація, яка?.."

Докладніше

 

13.11.2002р. "...Я довідалася, що в моєї бабусі злоякісна пухлина..."

"...Я ще не знаю на якій стадії, тому що вона живе в іншому місті. Підкажіть, будь ласка, куди я можу звернутися в Києві за допомогою до кваліфікованого лікаря, щоб уточнити хоча б, чи можна щось починати у віці 78 років."

Докладніше

 

05.11.2002р. "...Спочатку я вважала, що в цьому винні лікарі..."

"Сьогодні 05.11.02., виповнюється рівно місяць із дня смерті мого маленького сина (4 роки). Причина смерті - лейкоз... За одну ніч (!) йому стало гірше... Спочатку я вважала, що в цьому винні лікарі, але зараз уже нічого не розумію."

Докладніше

 

21.10.2002р. "...Рішенням було - цілком змінити своє життя..."

"Моєму чоловіку 27 років. ...Він багато думав про причини, що викликали хворобу і про те, що потрібно зробити, щоб ЖИТИ. Рішенням було - ... усе почати спочатку: ретельно працювати в улюбленій області і добиватися того, про що мріє, змінити спосіб життя, піти від дружини і знайти нову любов..."

Докладніше

 

27.09.2002р. "Безнадійний" випадок.

".Я - лікар і ніколи не думала, що виникне така ситуація, коли я нічим не зможу допомогти своєму батькові. Ще рік і місяць назад для нас він був цілком здоровою людиною... Офіційну медицину він більше не цікавить, його виписали вмирати..."

Докладніше

 

10.07.2002р. Лист жінки, яка перенесла рак молочної залози.

"...Цей великий світ міг перестати існувати для мене ще 19 років тому. Саме тоді, у віці 43 років я знайшла в себе пухлину молочної залози і при ретельному обстеженні в мене не залишилося сумнівів у тім, що це рак..."

Докладніше

 

11.07.2002р. Лист жінки, яка перенесла рак прямої кишки.

"...Я прооперована 8.10.1991 року... Післяопераційний період був дуже важкий, 18 діб у реанімації боролися за моє життя, вдома ще більш півроку думала не витримаю, упала духом, щодня плакала і хоронила себе. Але помаленьку почала прислухатися до порад лікарів і піднялася духом...."

Докладніше

 

Тут може бути ваш лист і відповідь на нього.

Пишіть нам. Ваш досвід, ваші знання і враження можуть бути багатьом корисні й повчальні. Ваші питання і наші відповіді на них можуть допомогти не тільки вам, але й іншим людям. Ми підготуємо статті на теми, що Вас цікавлять або опублікуємо ваші листи з коментарями фахівців онкологів і психологів.

Докладніше

 

 

Пишіть нам. Ваш досвід, ваші знання і враження можуть бути багатьом корисні й повчальні. Ваші питання і наші відповіді на них можуть допомогти не тільки вам, але й іншим людям. Ми підготуємо статті на теми, що Вас цікавлять, опублікуємо ваші листи з коментарями фахівців онкологів і психологів.

  Чекаємо Ваших листів.

 

Інші наші проекти:

Создание персональных сайтов. Быстро! Дешево! Красиво!

  Додому.Структура сайта.E-mailВ початок сторінки.

Розробка, наповнення та підтримка лікаря С. Бондарева,  Україна,  Черкаси
www.sb-studio.com.ua/sb.htm
З пропозиціями та побажаннями по оформленню й наповненню звертайтесь:
s-bond@ukr.net 

Aport.ru Украинская баннерная сеть