www.Cancer.ic.ck.ua
Кращий гуманітарний проект

за підсумками 4-го Міжнародного форуму "HI-TECH 2003"

(докладніше).

Пошук по сайту. Додому.Структура сайта.E-mail

Рак...Життя триває!

 

Просто й дохідливо про те,
що дійсно треба знати про рак:
 

  Вступ. Мета і задачі сайту.

  Загальні відомості про онкологічні захворювання.

  Причини виникнення й способи профілактики.

  Прояви, діагностика й лікування різних форм рака.

  Нові, перспективні методи діагностики й лікування.

  "Ви скажіть, де лікарня. Я туди піду лікуватися..."

  Догляд за хворими на онкозахворювання.

  Як зробити життя хворого на рак повноцінним.

  Листи хворих, їхніх родичів та знайомих.

  Ресурси інтернет з онкології, що рекомендуються.

  Новини сайту. Останні опубліковані статті.

  Докладніше про нас і наші послуги.

  Структура сайту.

 

Наші партнери:

Инфоком, Черкассы

Украинский медицинский каталог.

 

Розділ Змінити мову перегляду на РОСІЙСЬКУ  

"Ви скажіть, де лікарня.
Я туди піду лікуватися..."

Цією фразою з відомого мультфільму "Як Незнайка був поетом" Ми відкриваємо розділ, присвячений структурі онкологічної допомоги.

На сьогодні у нас продовжує діяти, нехай і не так ефективно, як ранішеВ онкологічній допомозі населенню основним лишається диспансерний метод., чітка державна система, що займається всіма питаннями теоретичної й практичної онкології. В онкологічній допомозі населенню основним залишається диспансерний метод, який щонайкраще вирішує проблеми раннього виявлення онкозахворювань, їх своєчасного комплексного лікування й організації профілактичних заходів як особистого так і суспільного характеру.

У статтях цього розділу Ви можете отримати інформацію про прийняті в Україні і країнах колишнього СРСР підходи до виявлення, диспансерного спостереження і лікування онкологічних хворих, про провідні лікувальні заклади і фахівців у цій галузі. Тут також Ви можете ознайомитися зі сторінками лікувальних закладів, які побажали надати нам інформацію про себе.

Те, що ці лікувальні заклад виявили таке бажання вже свідчить про те, що там працюють розумні, небайдужі люди, що цікавляться передовими технологіями, новими методами діагностики і лікування, завжди готові допомогти Вам. Як розмістити сторінку про свій лікувальний заклад на нашому сайті Ви можете довідатися в розділі "Докладніше про нас і наші послуги".

Статті на теми:

 

Структура мережі онкологічних закладів.

Онкологічну службу в країні забезпечують безліч науково-дослідних інститутів онкологічного й рентгенологічного профілю, онкологічних диспансерів, онкологічних відділень і кабінетів. Онкологічний диспансер є основною ланкою в системі протиракової боротьби.

Докладніше

 

Патронаж онкологічних хворих.

Патронаж є складовою частиною диспансерного методу і полягає в активному систематичному спостереженні удома за хворими та окремими категоріями здорового населення з профілактичною, лікувальною або лікувально-профілактичною метою.

Докладніше

 

Про Ваш лікувальний заклад.

Тут і на пов'язаній з посиланням сторінці могла б бути розміщена інформація про лікувальне заклад, де Ви працюєте або лікуєтеся, якщо він займається питаннями профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань або питаннями реабілітації онкологічних хворих.

Докладніше

 

Діагностика рака в Черкаському облтубдиспансері.

Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер є великим лікувально-діагностичним центром на 600 ліжок, де працюють більш 50 лікарів. Тут проводиться диференціальна діагностика й лікування різних бронхолегеневих захворювань, у тому числі і діагностика рака.

Докладніше

 

 

Пишіть нам. Ваш досвід, ваші знання і враження можуть бути багатьом корисні й повчальні. Ваші питання і наші відповіді на них можуть допомогти не тільки вам, але й іншим людям. Ми підготуємо статті на теми, що Вас цікавлять, опублікуємо ваші листи з коментарями фахівців онкологів і психологів.

  Чекаємо Ваших листів.

 

Інші наші проекти:

Создание персональных сайтов. Быстро! Дешево! Красиво!

  Додому.Структура сайта.E-mailВ початок сторінки.

Розробка, наповнення та підтримка лікаря С. Бондарева,  Україна,  Черкаси
www.sb-studio.com.ua/sb.htm
З пропозиціями та побажаннями по оформленню й наповненню звертайтесь:
s-bond@ukr.net 

Aport.ru Украинская баннерная сеть