www.Cancer.ic.ck.ua
Кращий гуманітарний проект

за підсумками 4-го Міжнародного форуму "HI-TECH 2003"

(докладніше).

Пошук по сайту. Додому.Структура сайта.E-mail

Рак...Життя триває!

 

Просто й дохідливо про те,
що дійсно треба знати про рак:
 

  Вступ. Мета і задачі сайту.

  Загальні відомості про онкологічні захворювання.

  Причини виникнення й способи профілактики.

  Прояви, діагностика й лікування різних форм рака.

  Нові, перспективні методи діагностики й лікування.

  "Ви скажіть, де лікарня. Я туди піду лікуватися..."

  Догляд за хворими на онкозахворювання.

  Як зробити життя хворого на рак повноцінним.

  Листи хворих, їхніх родичів та знайомих.

  Ресурси інтернет з онкології, що рекомендуються.

  Новини сайту. Останні опубліковані статті.

  Докладніше про нас і наші послуги.

  Структура сайту.

 

Наші партнери:

Инфоком, Черкассы

Украинский медицинский каталог.

 

Стаття розділу  Змінити мову перегляду на РОСІЙСЬКУ  

"Причини виникнення й способи профілактики"

Значення ранньої діагностики й лікування

Ріст злоякісної пухлини (розмноження, ділення ракових клітин) відбувається неспинно. Не виявлена, нелікована, вона з часом переходить із I стадії захворювання в II, далі, в III і IV стадію. Ця послідовність не завжди зберігається. Процес із I стадії може відразу перейти в III стадію, при множинному метастазуванні в регіонарні лімфатичні вузли, або в IV - при метастазуванні у віддалені органи.

 

Інтенсивність і характер росту пухлини залежать від багатьох факторів: імунобіологічних особливостей організму хворого, місцевої опірності тканини, гістологічної структури і біологічних особливостей саме цієї пухлини. В залежності від цих і багатьох інших факторів пухлина може протягом декількох днів збільшитися вдвічі. Іноді на це вимагається багато місяців і років. Передбачити темп росту пухлини складно. Відомі фактори, що прискорюють його: надмірне перебування на сонці, теплові процедури, травматизація, фізіотерапевтичні процедури (кварц, УВЧ, солюкс та ін.). Пригнічений стан хворого, страх, відсутність віри у виліковування сприяють прогресуванню процесу. Чим пізніше почато лікування, тим поширеніший пухлинний процес, тим складніше лікування. При багатьох локалізаціях рака в I стадії можна досягти повного виліковування. У IV стадії рака більшості локалізацій повне виліковування неможливе.

 

В даний час у розпорядженні лікаря, що досліджує хворого, підозрілого на наявність пухлинного захворювання, існує багато засобів і методів, що дозволяють діагностувати злоякісне новоутворення на ранніх його стадіях.

 

В медицині існує поняття "онкологічна насторога", що допомагає виявленню початкових форм рака й проведенню своєчасного лікування захворілих. "Онкологічна насторога" - це насамперед сума конкретних пізнань кожного лікаря з області онкології, знання симптоматики ранніх стадій рака різних локалізацій, ретельне обстеження кожного хворого, підозрілого на рак, своєчасний початок лікування після встановлення діагнозу.

 

Серед населення поширено чимало пліток про народні засоби лікування рака, про знахарів, що роблять чудодійні зцілення. Важке захворювання, особливо в його невиліковній стадії, породжує у хворого і його родичів прагнення до пошуку таких "цілителів". Коли є попит, з'являються і пропозиції. У випадках дійсно занедбаних, здавалося б, втрачати вже нічого - знахарі й бабки шкоди не принесуть, насправді ж шкода від них є завжди. Після скороминаючого покращення від психотерапії і знахарського симптоматичного лікування часто настає значне погіршення, тому що в застосовуваних зіллях за всякчас чимало шкідливих домішок (мідний купорос, сулема, аконіт і ін.). Плітки про діючі засоби народної медицини є нерідко причиною занедбаності хвороби. В картотеках онкологічних кабінетів є й такі хворі, які до звернення до лікаря втратили не один місяць на лікування народними засобами з явною шкодою для себе.

 

Єдиний метод боротьби з раковими захворюваннями - лікування в медичних закладах. Лікування поза медичними установами неперевіреними методами й засобами веде до занедбаності хвороби, неможливості наступного радикального лікування. 

 

Дивись також:

Передпухлинні захворювання.

Методи діагностики злоякісних пухлин.

Причини випадків занедбаності онкозахворювань.

Профілактика злоякісних пухлин.

Патронаж онкологічних хворих.

Самостійне обстеження свого тіла.

Самостійне обстеження молочних залоз.

 

Інші наші проекти:

Создание персональных сайтов. Быстро! Дешево! Красиво!

  Головна сторінка розділу.Додому.Структура сайта.E-mailВ початок сторінки.

Розробка, наповнення та підтримка лікаря С. Бондарева,  Україна,  Черкаси
www.sb-studio.com.ua/sb.htm
З пропозиціями та побажаннями по оформленню й наповненню звертайтесь:
s-bond@ukr.net 

Aport.ru Украинская баннерная сеть