www.Cancer.ic.ck.ua
Кращий гуманітарний проект

за підсумками 4-го Міжнародного форуму "HI-TECH 2003"

(докладніше).

Пошук по сайту. Додому.Структура сайта.E-mail

Рак...Життя триває!

 

Просто й дохідливо про те,
що дійсно треба знати про рак:
 

  Вступ. Мета і задачі сайту.

  Загальні відомості про онкологічні захворювання.

  Причини виникнення й способи профілактики.

  Прояви, діагностика й лікування різних форм рака.

  Нові, перспективні методи діагностики й лікування.

  "Ви скажіть, де лікарня. Я туди піду лікуватися..."

  Догляд за хворими на онкозахворювання.

  Як зробити життя хворого на рак повноцінним.

  Листи хворих, їхніх родичів та знайомих.

  Ресурси інтернет з онкології, що рекомендуються.

  Новини сайту. Останні опубліковані статті.

  Докладніше про нас і наші послуги.

  Структура сайту.

 

Наші партнери:

Инфоком, Черкассы

Украинский медицинский каталог.

 

Стаття розділу  Змінити мову перегляду на РОСІЙСЬКУ  

"Докладніше про нас і наші послуги"

Чому і як з'явився цей сайт

Якось, знаходячись в обласній науковій медичній бібліотеці, мені довелося бути свідком сумного і, як я зрозумів, характерного випадку:

 

Молода жінка звернулася до працівника бібліотеки з проханням дати їй що-небудь почитати з питань догляду за хворими після перенесеної операції з приводу рака. Її мати перенесла нещодавно операцію і вона не упевнена в тім, як їй за нею надалі доглядати. І хоч бібліотека обслуговує тільки медичних працівників, тут із розумінням поставилася до прохання родички хворої і підібрали їй літературу по темі. Але потрібно було бачити розгубленість жінки, коли їй вручили кілька товстезних книг, призначених для медичних сестер і лікарів, із пропозицією подивитись, чи є в них те, що їй потрібно.

 

Звичайно, рекомендації по догляду за кожним конкретним хворим повинні дати родичам в онкологічному диспансері. І їх, звичайно ж, дають. Але якісь питання спочатку здаються незначними і проходять поза свідомістю і без того розгублених і вражених людей, якісь питання виникають значно пізніше, про щось виникає потреба довідатися детальніше. Багато людей недовірливі і просто хочуть отримати підтвердження отриманій інформації з інших джерел і, у першу чергу, із книг. Але, як ви самі знаєте, коли щось дуже потрібне, цього, як правило, неможливо знайти. Книг на потрібну тему на доступному рівні викладення матеріалу не виявляється в продажі й бібліотеці, час прийому потрібного лікаря або досвідченої медсестри, якщо вони не пішли у відпустку і не занедужали, не збігається з вашим вільним часом, і т.п. Закон "підлості"!

 

Мені стало шкода цю жінку. І хоч я тоді не був готовий відповісти на її питання, я бачив спосіб допомогти багатьом таким як вона. Результат декількох місяців вивчення матеріалів і підготовчих робіт у вільний від роботи час вдома за комп'ютером ви бачите перед собою.

 

Те, що я взявся за цю роботу - закономірно. Кому ж, якщо не мені? Моя робота як лікаря-ендоскопіста і лікаря ультразвукової діагностики тісно пов'язана з діагностикою онкологічних захворювань. Щодня я виявляю нові випадки рака, безпосередньо спілкуюся з хворими і їхніми родичами. Моє захоплення інформаційними технологіями дозволяє мені донести свої знання й досвід, досягнення сучасної медицини до Вас.

 

Сподіваюся, що це в мене вийшло.

 

Матеріали, викладені на сайті створені на основі різних медичних і науково-популярних джерел, можуть бути цікаві не тільки хворим і їх родичам, але й молодим і молодшим медичним сестрам, іншим медичним і немедичним працівникам, яким потрібні матеріали для підготовки рефератів, лекцій і бесід із питань профілактики, діагностики й лікування онкологічних захворювань, догляду за онкологічними хворими.

 

Дивись також:

Вступ. Мета і задачі сайту.

Відкритий лист лікарям-онкологам, всім зацікавленим особам і організаціям.

 

Інші наші проекти:

Создание персональных сайтов. Быстро! Дешево! Красиво!

  Головна сторінка розділу.Додому.Структура сайта.E-mailВ початок сторінки.

Розробка, наповнення та підтримка лікаря С. Бондарева,  Україна,  Черкаси
www.sb-studio.com.ua/sb.htm
З пропозиціями та побажаннями по оформленню й наповненню звертайтесь:
s-bond@ukr.net 

Aport.ru Украинская баннерная сеть