www.Cancer.ic.ck.ua
Кращий гуманітарний проект

за підсумками 4-го Міжнародного форуму "HI-TECH 2003"

(докладніше).

Пошук по сайту. Додому.Структура сайта.E-mail

Рак...Життя триває!

 

Просто й дохідливо про те,
що дійсно треба знати про рак:
 

  Вступ. Мета і задачі сайту.

  Загальні відомості про онкологічні захворювання.

  Причини виникнення й способи профілактики.

  Прояви, діагностика й лікування різних форм рака.

  Нові, перспективні методи діагностики й лікування.

  "Ви скажіть, де лікарня. Я туди піду лікуватися..."

  Догляд за хворими на онкозахворювання.

  Як зробити життя хворого на рак повноцінним.

  Листи хворих, їхніх родичів та знайомих.

  Ресурси інтернет з онкології, що рекомендуються.

  Новини сайту. Останні опубліковані статті.

  Докладніше про нас і наші послуги.

  Структура сайту.

 

Наші партнери:

Инфоком, Черкассы

Украинский медицинский каталог.

 

Стаття розділу  Змінити мову перегляду на РОСІЙСЬКУ  

"Докладніше про нас і наші послуги"

Відкритий лист

  • лікарям-онкологам;

  • іншим фахівцям, що займаються профілактикою, діагностикою й лікуванням онкологічних захворювань, питаннями медичної реабілітації й догляду, психологічної й духовної підтримки онкологічних хворих;

  • представникам державних і громадських організацій, засобів масової інформації та Інтернет;

  • усім зацікавленим особам і організаціям.

 

Шановні колеги та однодумці!

 

Звертаємося до Вас із проханням допомогти в справі, що нам здається дуже важливою.

 

Рак, як відомо, є однією з найактуальніших і важких проблем сучасності. І від нього не застрахований ніхто. Але в даний час існує явний дефіцит інформації (як у мережі Інтернет, так і поза нею) для онкологічних хворих і їхніх родичів, особливо в частині медичної реабілітації й догляду за хворими, їх психологічної й духовної підтримки. Більше всього це стосується невиліковних і умираючих хворих.

 

Заповнити цей дефіцит покликаний створений з цією метою й відкритий нещодавно сайт www.Cancer.ic.ck.ua.

 

Особливу увагу сайт покликаний також приділяти взаємній підтримці хворих онкологічними захворюваннями і всіх тих, хто вже зіткнувся з подібною проблемою Для цього на ньому існує спеціальний розділ, де розміщуються листи з коментарями до них.

 

Одночасно на сайті розміщуються інформаційні матеріали, що стосуються необхідних для хворих і їхніх родичів (а також усіх, хто цікавиться) відомостей про сутність і профілактику онкологічних захворювань, найпоширеніші форми рака, перспективні методи лікування, лікувальні заклади й організації, що займаються діагностикою й лікуванням рака, медичною реабілітацією й підтримкою цієї групи хворих.

 

Сайт розрахований на активну участь в його наповненні та розвитку всіх небайдужих до проблеми рака осіб і структур.

 

Нам дуже потрібна Ваша допомога для:

 

1. Виправлення можливих помилок і неточностей у вже розміщених на сайті матеріалах.

 

2. Розширення й поглиблення наповнення сайту відповідно до його спрямованості, що особливо стосується профілактики рака, догляду за хворими онкологічними захворюваннями, їхньої медичної реабілітації, психологічної й духовної підтримки.

 

3. Наповнення розділу, у якому будуть розміщені сторінки закладів і організацій, які займаються питаннями профілактики, діагностики й лікування онкозахворювань, медичною реабілітацією, психологічною і духовною підтримкою цієї групи хворих, і які цього побажали.

 

4. Популяризації сайту, визначення подальших шляхів розвитку й співробітництва з усіма потенційно зацікавленими в існуванні і розвитку подібного проекту структурами, ресурсами й особами.

 

5. Підтримки зацікавленості учасників проекту у продовженні робіт, будь-якій іншій організаційній та матеріальній допомозі.

 

Тому ми звертаємося з проханням до всіх доброзичливо настроєних фахівців-онкологів, всіх інших фахівців компетентних у цих питаннях, а також всіх зацікавлених осіб, які володіють корисним досвідом і інформацією, із пропозицією взяти участь у доробці, подальшому наповненні й розвитку сайту, його популяризації.

 

Ваша участь не займе у Вас багато часу й зусиль і може відбуватися в таких формах:

 

1. Якщо Ви вважаєте себе компетентним у якійсь темі, висвітленій на сайті, ознайомтеся з опублікованими матеріалами і, якщо Ви побачите в матеріалах явні помилки чи невідповідності, недолік чи надлишок інформації, то скопіюйте цю статтю в будь-який текстовий редактор, виділіть кольором ділянку, яку на вашу думку потрібно змінити і нижче іншим кольором напишіть свої рекомендації, наприклад: "Рекомендую в цьому місці написати ..., додати (чи забрати) відомості про...". Вишліть цю статтю з внесеними Вами змінами й доповненнями за адресою s-bond@ukr.net або s-bond@ck.ukrpack.net. Ми обов'язково врахуємо всі Ваші рекомендації і внесемо необхідні зміни у відповідні сторінки.

 

2. Якщо у Вас є додаткові матеріали, що відповідають цілям і меті сайту, (профілактика рака, правильний догляд за хворими, їхня медична реабілітація, психологічна, духовна і правова підтримка), а також додаткові матеріали стосовно нових і перспективних методів діагностики й лікування (бажано в доступній нефахівцям формі), висилайте їх за тією ж адресою. Надіслані Вами додаткові матеріали будуть опубліковані під Вашим ім'ям або з посиланням на джерело. Відомості про фахівців, організації й ресурси, що активно співробітничають із сайтом, будуть розміщені у відповідному розділі.

Якщо Ви знаєте людей, що самі, чи їх близькі, зіткнулися з проблемою рака і яким є чим поділитися і що порадити іншим людям, поговоріть із ними, переконайте їх написати нам листа. Їхні листи не залишаться без уваги, можуть бути корисні й повчальні відвідувачам сайту.

 

3. Якщо заклад, установа чи організація, де Ви працюєте (або якимось чином зв'язані), займається питаннями профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань або питаннями медичної реабілітації і підтримки онкологічних хворих, ми створимо на нашому сайті окрему сторінку, присвячену йому, у якій розмістимо фотографію, відіб'ємо загальні відомості про Ваш заклад, його структуру і лікувально-діагностичні можливості, адресу і транспортне сполучення, розклад роботи фахівців, порядок звернення та іншу корисну хворим і Вам інформацію. Більш докладні рекомендації по наповненню такої сторінки Ви знайдете за адресою www.Cancer.ic.ck.ua/u_index_12_2.htm. Сторінка буде створена і розміщена безкоштовно, у найкоротший термін.

 

4. Якщо у Вас є досвід популяризації сайтів, налагодження контактів із потенційно зацікавленими в існуванні й розвитку подібного ресурсу структурами, ресурсами Інтернет і особами, поділіться їм із нами. Будемо особливо вдячні, якщо Ви нам у цьому допоможете самотужки.

 

5. Спонсорам й меценатам, донорським організаціям, представникам держадміністрації пропонуємо взяти участь в підтримці проекту в будь-якій зручній для них формі. Для організацій і осіб, які приймуть активну участь в розбудові сайту, будуть створені спеціальні розділи із зручним доступом до них з усіх сторінок. 

 

Так само Ви можете просто висловити своє відношення до нашої роботи і дати їй оцінку, висловити будь-які зауваження по структурі, оформленню й наповненню сайту.

 

Якщо у Вас є така можливість, розмістіть цей лист в інших доступних Вам ресурсах Інтернет, покажіть або перешліть знайомим, які, на вашу думку, можуть їм зацікавитися.

 

Заздалегідь вдячні всім, хто відгукнувся на наше прохання. Нам здається, що найкраще використання Інтернет - для співробітництва саме в таких справах. Не відкладайте, відвідайте сайт www.Cancer.ic.ck.ua і візьміть посильну участь у його становленні й розвитку.

 

Від імені всіх, хто підтримав ідею створення сайту і прийняв участь у його створенні, із повагою,

 

Лікар Сергій Бондарев, Україна, Черкаси,

http://www.sb-studio.com.ua/sb.htm
Е-mail: s-bond@ukr.net або s-bond@ck.ukrpack.net.

 

Дивись також:

Вступ. Мета і задачі сайту.

Чому і як з'явився цей сайт.

Як розмістити на сайті інформацію про Ваш заклад.

Про що можуть написати нам хворі і їх близькі.

Послуги по розміщенню матеріалів рекламного характеру.

 

Інші наші проекти:

Создание персональных сайтов. Быстро! Дешево! Красиво!

  Головна сторінка розділу.Додому.Структура сайта.E-mailВ початок сторінки.

Розробка, наповнення та підтримка лікаря С. Бондарева,  Україна,  Черкаси
www.sb-studio.com.ua/sb.htm
З пропозиціями та побажаннями по оформленню й наповненню звертайтесь:
s-bond@ukr.net 

Aport.ru Украинская баннерная сеть